Новини

ІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Теоретико-практичні проблеми використання  математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій  в освіті та науці»

28 квітня 2021 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці». Співорганізаторами конференції виступили: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України; Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу; Черкаський державний технологічний університет; Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.

28 Квітня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

23 квітня 2021 р. завершився триденний навчальний вебінар «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання», організований і проведений Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Microsoft в Україні та мультимедійним видавництвом «Розумники» за активної підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Перед учасниками з заключною промовою виступив директор ІІТЗН НАПН України академік Биков В.Ю. Модератор заходу заступник директора з наукової роботи, доктор наук Світлана Литвинова зазначила, що навчання пройшло 1200 осіб.


24 Квітня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

22 квітня 2021 р. пройшов другий день навчального вебінару «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання». Протягом 4-х годин під керівництвом тренерів Майкрософт учасники заходу опановували нові для себе веб-сервіси, а саме: розробляли опитувальники та тести Forms, знайомились з можливостями сервісів Math Solver та Desmos, інтегрували та створювали практичні завдання, практичні та лабораторні роботи Wakelet та багато іншого.

23 Квітня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

21 квітня 2021 Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Microsoft в Україні та мультимедійним видавництвом «Розумники» за активної підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара розпочато серію навчальних вебінарів на тему «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання», що проходитиме 21-23 квітня 2021 р.


23 Квітня 2021


Відбувся захист дисертаційної роботи Коцюби Романа Богдановича

15 квітня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Коцюби Романа Богдановича «Комп’ютерно орієнтована методика розвитку іншомовної комунікативної компетентності майбутніх спеціалістів лікувальної справи» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


19 Квітня 2021


Відбувся захист дисертаційної роботи Яцишин Анни Володимирівни

15 квітня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Яцишин Анни Володимирівни «Теоретико-методичні основи використання цифрових відкритих систем у підготовці аспірантів і докторантів з наук про освіту» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


19 Квітня 2021


VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова освіта в природничих університетах»

15-16 квітня 2021 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція. Засновниками конференції є Національний університет біоресурсів і природокористування України та Вроцлавський природничий університет, співорганізатор – Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У роботі пленарного засідання конференції взяла участь заступниця директора інституту Ольга Пінчук з доповіддю «Цифрова компетентність як необхідна умова цифрової трансформації освітньої та наукової діяльності».


16 Квітня 2021


Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку навчального середовища початкової школи на засадах технології Smart Kids»

14.04.2021 року відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку навчального середовища початкової школи на засадах технології Smart Kids». У заході взяли участь та представили свої напрацювання вчителі, методисти, керівники ЗЗСО, науковці. З доповіддю виступила Литвинова С. Г., науковий керівник всеукраїнського проєкту, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

15 Квітня 2021


VІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні цифрові технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи»

08 квітня 2021 р. на базі кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася VІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференція «Сучасні цифрові технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи» (conf.fizmat.tnpu.edu.ua), організаторами якої виступили: Міністерство освіти і науки України, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Ченстоховський політехнічний університет (Польща), Опольський Політехнічний Університет (Польща), Академія Технічно-Гуманістична міста Бельско-Бяла (Польща), Жешувський університет (Польща), Остравський університет (Чехія), Інститут модернізації змісту освіти, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.


8 Квітня 2021


Доповідь про результати досліджень формування компетентностей учасників освітнього процесу на основі хмаро орієнтованих інформаційно-освітніх систем

18 березня 2021 р. на засіданні Президії НАПН України директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, дійсний член НАПН України, доктор технічних наук, професор Биков В.Ю. представив доповідь про результати досліджень в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щодо формування компетентностей учасників освітнього процесу на основі хмаро орієнтованих інформаційно-освітніх систем. 


28 Березня 2021


Новини 201 — 210 з 622
Початок | Поперед. | 19 20 21 22 23 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.